GÓRA CARMEL: ZICHRON YAAKOV Obszar ten został wyselekcjonowany ponad 100 lat temu przez Barona Edmunda de Rothchild i obecnie stanowi rodzinną winnice Tishbich. Jest usytuowany u podnóża góry Carmel z dużym wpływem od strony zachodniej bryzy Morza Śródziemnego. Na obszarze tym występują gleby gdzie podstawę stanowią białe wapienie.

Czytaj więcej

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

JEZIORO GENEZARET W JEGO GÓRNEJ CZĘŚCI Jest to obszar w pobliżu libańskiej granicy o wyniesieniu 500 do 700 m n.p.m. Ten obszar uważa się za najlepszy na terenie Izraela; pierwotna czerwona gleba po starożytnym Jeziorze Hula jest bardzo dobrze zdrenowana i wypełniona otoczakami przez co gleba jest odpowiednio przewietrzana, dodatkowa wzbogacana; wysokie elewacje i wzgórza o zmiennych dzienno-nocnych wahaniach temperaturowych pozwalają na dobre polifonoliczne dojrzewanie; południowy wpływ suchych wiatrów chroni winogrona przed różnego rodzaju chorobami; owoce dojrzewają w wyjątkowo dobrych warunkach aż do momentu zbiorów.

WZGÓRZA JUDEAN; GUSH ETZION Jest to obszar wzgórz wznoszących się na wysokość 600 - 900 m n.p.m. niemal w całości pokryty winnicami nazwany Jedean Hills (Wzgórza Jedeanu) na południe od Jerozolimy; przypowierzchniową gleby stanowią wapień i kreda; suchy klimat z domieszką bryzy charakteryzujący się "chłodnymi" zimami; tereny nieosłonięte od zachodu; popołudniowy wiatr górski zezwala na późne zbiory od połowy do końca października; otaczająca roślinność dodaje specyficznych zapachów eukaliptusowych, mentolowych oraz ziołowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl